• Русский
  • Polski
  • English

  • Nasz zespół to nasz najcenniejszy kapitał. Jesteśmy dumni z zatrudnienia wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy cenią nasz etos pracy, który opiera się na zaangażowaniu, uczciwości i lojalności. Naszym pracownikom oferujemy możliwości odbycia różnego rodzaju szkoleń, aby mogli wzrastać w szeregach organizacji.

    Firma TAJ ceni różnorodność. Jesteśmy zobowiązani do równych szans dla wszystkich naszych pracowników i kandydatów do pracy zapraszamy wszystkich, niezależnie od pochodzenia etnicznego, płci, przekonań religijnych, niepełnosprawności, orientacji seksualnej lub wieku.

    Cały czas szukamy nowych talentów, które pomogą nam w kontynuowaniu przewyższyć naszych konkurentów na każdym poziomie.

    ZARZĄD

    Andrzej PiętkaWłaściciel
    +48 601 251 476 andrzej@taj.com.pl
    Halina PiętkaWłaściciel
    +48 601 382 559 halina@taj.com.pl

    DZIAŁ TECHNICZNYLS Cargo Terminal

    Wirażowa 35 pok. 102
    02-158 Warszawa
    dispo@taj.com.pl

    Przejdź do kontaktu →
    Daniel NorwaRFS Coordinator
    +48 789 408 352 daniel@taj.com.pl
    Kamil GachService Coordinator
    +48 789 408 356 kamil@taj.com.pl
    Michał SmoleńService Coordinator
    +48 789 408 357 msmolen@taj.com.pl
    Andrzej NerczService Coordinator
    +48 660 447 333 anercz@taj.com.pl

    BIURO OPERACYJNE

    Komitet Obrony Robotnikow 45A
    budynek Nothus
    02-146 Warszawa
    dispo@taj.com.pl

    Przejdź do kontaktu →
    Michał PiętkaTransport Manager
    +48 22 243 39 74 +48 601 484 343 michal@taj.com.pl
    Witold ChmielewskiSenior Manager Network Planning
    +48 22 24 33 972 +48 789 40 83 50 witold@taj.com.pl
    Paweł FalińskiRFS Team Leader
    +48 789 408 353 pawel@taj.com.pl
    Mateusz BojanowiczRFS Coordinator
    +48 789 408 355 mateusz@taj.com.pl
    Wiktor BiałobłockiRoad Network Operations Supervisor
    +48 22 243 39 74 +48 7889 408 351 wiktor@taj.com.pl

    KSIĘGOWOŚĆ
    I KADRY

    Komitet Obrony Robotnikow 45A
    02-146 Warszawa
    Tel.:+48 22 673 61 43,
    +48 22 673 61 44
    Fax: +48 22 870 54 36

    Przejdź do kontaktu →
    Elżbieta BalcerowiczKsięgowość
    +48 501 261 385 ela@taj.com.pl
    Marta CiochOffice Manager
    +48 601 484 341 marta@taj.com.pl
    Bożena LusiewiczKsięgowość
    bozena@taj.com.pl