• Русский
 • Polski
 • English
 • O Firmie


  TAJ spółka jawna jako rodzinna firma istnieje na rynku od 1985 r. Od samego początku, polityka firmy opiera się na transporcie międzynarodowym. Zespół pracowniczy składa się z wysoko wykwalifikowanych osób którzy wraz z właścicielami nastawieni się na rozwój firmy.

  Od momentu powstania wypracowaliśmy stabilną pozycję na rynku i dzięki elastycznemu podejściu do transportu , zdobyliśmy zaufanie wielu klientów krajowych i zagranicznych.

  Firma TAJ specjalizuje się w transporcie towarów ekspresowych. Naszymi klientami są przede wszystkim firmy, które oczekują wysokiego stopnia profesjonalizmu i dla których ścisłe przestrzeganie czasu załadunku jak również czasu rozładunku ma olbrzymie znaczenie. Wszelkie dodatkowe usługi transportowe, logistyczne są szczegółowo analizowane i oceniane w regularnych odstępach czasu, co pozwala na precyzyjnie dopracowanie naszych usług to wymagań naszych klientów.

  Firma TAJ gwarantuje najwyższy poziom obsługi klienta nieustanne poszukiwanie oraz korzystnych rozwiązań dla naszych partnerów biznesowych.